Produkty


» Dla Rynku Energii

Szeroka gama produktów dla przedsiębiorstw działających na Rynku Energii.

» Dla przedsiębiorstw

Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem (klasy ERP), produkcją; oprogramowanie wpomagające udział w przetargach.

» Dla jednostek budżetowych

Oprogramowanie wspomagające zarządzanie dokumentacją przetargową.

 

uszlachetniacz Pro Engine Ultra

Nasze referencje

Referencje od Enion BZE

"Od samego początku współpraca między naszymi firmami układała się bardzo dobrze. Przedstawiciele firmy EuroCIM (...) byli otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zmian w modułach oprogramowania, na bieżąco wprowadzając uaktualnienia wedle naszych życzeń, co świadczy o wysokim stopniu zaangażowania i profesjonalizmie firmy. (...) Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z firmą EuroCIM możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować ją jako przedsiębiorstwo solidne i wrażliwe na potrzeby klientów, a jej systemy jako oprogramowanie nowoczesne i spełniające wymagania użytkowników."


Wyróżnienie X Sympozjum "Systemy informatyczne w energetyce"

Wyróżnienie na 10 Sympozjum "Systemy Informatyczne w Energetyce" dla firmy EuroCIM Sp. z o.o. za produkt ECIX-Energia. Bielsko-Biała, 27.03.2003 r.

 


Certyfikat Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Od 16 stycznia 1998 roku firma EuroCIM jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

 


Referencje od ASC Co. Ltd Sp. z o.o.

"(...) W 1997 roku zawarliśmy z Firmą EuroCIM stałą umowę na nadzór autorski i usługi informatyczne, co daje nam umocowanie prawne dotychczasowej, dobrej współpracy z stabilną i sprawdzoną w działaniu firmą, jaką naszym zdaniem jest EuroCIM - polski producent polskiego oprogramowania. Z pełnym przekonaniem wyrażamy pozytywną opinię o zintegrowanym pakiecie "ECIX", jak i o jego twórcach. (...)"


Referencje od Polskiej Agencji Prasowej

"(...) Należy stwierdzić, że system ECIX jest systemem sprawnym, kmpleksowo rozwiązującym potrzeby PAP w przedmiotowym zakresie. (...) Stwierdzamy, że wykonany jest on profesjonalnie i na wysokim poziomie merytorycznym oraz spełnia założone wymagania. (...) Podkreślamy również bieżącą dobrą współpracę z firmą EuroCIM (...). Firma chętnie rozbudowuje swój system pod kątem zgłaszanych wniosków. Z firmą EuroCIM wiążemy nadzieje długotrwałej i owocnej współpracy (...)"

 


Referencje od firmy Lux-Med

"(...) Należy podkreślić bardzo dobrą współpracę z firmą EuroCIM, która uwzględnia nasze dodatkowe wymagania wynikające ze specyfiki pracy Centrum Medycznego. (...) Prowadzony przez firmę EuroCIM proces wdrażania jest fachowy i rokuje dobrą, stabilną oraz wieloletnią współpracę. Z pełnym przekonaniem wyrażamy pozytywną opinię o zintegrowanym pakiecie ECIX, jak i polecamy jego twórców - firmę EuroCIM, producenta polskiego oprogramowania."

 


Referencje od ZEW-T SA

"(...) Współpraca z firmą EuroCIM od początku układała się bardzo dobrze, co miało szczególne znaczenie wobec często zmieniających się zasad funkcjonowania rynku energii. (...) Przewidujemy, wspólnie z firmą EuroCIM, stały, dalszy rozwój systemu ECIX-Energia. Naszą ambicją jest posiadanie produktu najwyższej jakości, którego rozwój następuje synchronicznie z rozwojem rynku energii w Polsce."

 

SubScribe for Newsletters

Metus, fringilla sit amet, lobortis id, gravida, esten feisse elit
sem, bibendum nec, abidusornare nec, ante.